Přeskočit na obsah

Cinema City slevové kupony a kódy pro December 2016

Získejte slevu 10 Kč na občerstvení za každou zakoupenou vstupenku

Získejte slevu 10 Kč na občerstvení za každou zakoupenou vstupenku Online

Další zajímavé nabídky

Knihacek

Skvělé ceny učebnic, beletrie, DVD a audio CD

AJshop

Při nákupu nad 1000 Kč doprava zdarma

Zážitky

10% sleva pro držitele ISIC, ITIC a IYTC-ALIVE!

Adrop

Exkluzivní Slevový kód -10% od Adrop.cz

Více o Cinema City

Nakupujte lístky do kina online! Vyhněte se tak dlouhým frontám, stresu a budete mít vždy ta nejlepší místa na sedění! Tohle vše můžete vybavit z pohodlí vašeho domova nebo po cestě do kina z vašeho telefonu!

Vstupenku si pak jenom vytiskněte nebo ukážete vstupenku v mobilu a můžete jít rovno do kina sledovat svůj film! Už žádné čekání ve frontě! Vše můžete vybavit rychle a pohodlně, pokud nakoupíte vaše vstupenky do kina online! Jako bonus za nákup online zíkáte 10 Kč extra, které můžete využít na nákup občerstvění v baru. Pokud platíte kartou a jste členom klubu Cinema City Club, zíksáte až 15% bodů z vašeho nákupu na váš věrnostní účet! Zaplatit svou vstupenku do kina můžete pomocí platební karty VISA, Mastercard nebo pomocí účtu Paypal. Lístkydo kina si můžete zakoupit již ve všech kinech společnosti Cinema City, konkrétně v Praze, Ústí nad Labem, Liberci, v Pardubicích, Plzni, Brně nebo v Ostravě.

Nakupujte lístky do kina z pohodlí domova ještě dnes a potěšte tak své blízké nebo samých sebe vyhnutím se dlouhým frontám!

Více o Cinema City

Nakupujte lístky do kina z pohodlí domova ještě dnes a potěšte tak své blízké nebo samých sebe vyhnutím se dlouhým frontám!