Hledat

Ochrana osobních údajů s vouchercloud

vouchercloud klade důraz na ochranu vašich osobních údajů a usiluje o jejich zabezpečení vždy, kdy používáte naši aplikaci, navštívíte naše webové stránky nebo s námi komunikujete elektronickou cestou.

Tato Pravidla ochrany osobních údajů společně s našimi Všeobecnými podmínkami vysvětlují;

  • Jaké informace od vás sbíráme
  • Jakým spůsobem jsou tyhle informace použity
  • Jakým spůsobem jsou vaše informace ukládány
  • Jakým spůsobem můžeme získat přístup k těmto informacím

Použitím služby vouchercloud souhlasíte s podmínkami těchto Pravidel ochrany osobních údajů. Pokud s těmito podmínkami nesouhlasíte, službu vouchercloud prosím nepoužívejte.

Informace, které od vás shromažďujeme

Abychom vám při používání vouchercloud mohli poskytovat nejlepší možné služby, shromažďujeme a zpracováváme následující údaje;

Informace, které nám poskytujete

Informace o registraci
Když se poprvé zaregistrujete do vouchercloud, požádáme vás, abyste nám poskytli následující osobní údaje;
vaše jméno, e-mailovou adresu, datum narození, PSČ a pohlaví.
Vámi poskytnuté údaje společně s informacemi o využívání poukazů můžeme použít k tomu, abychom pro vás služby vouchercloud dále vylepšovali. Vždy budete mít příležitost odhlásit veškerou komunikaci prostřednictvím e-mailu.

Informace, které poskytujete na webových stránkách našich partnerů
Na našich webových stránkách naleznete odkazy na stránky třetích subjektů. Tyto webové stránky se řídí vlastními pravidly pro ochranu osobních údajů, se kterými byste se měli seznámit. Nepřebíráme žádnou odpovědnost za jejich pravidla ochrany osobních údajů, neboť nad těmito subjekty nemáme žádnou kontrolu.

Informace, které získáme pokud využijete naše služby

Informace o používání poukazů
V rámci standardního použití služby vouchercloud od vás můžeme získávat a shromažďovat některé neosobní údaje. Například tehdy, pokud uplatníte vybraný poukaz. Tyto údaje mohou zahrnovat datum a čas uplatnění, a v případě, že je nabídka odmítnuta, také informace o důvodu odmítnutí. Tyto neosobní údaje můžeme kombinovat s vašimi osobními údaji.

Informace o vaší poloze
Používáním naší aplikace můžeme získat údaje o vaší poloze nebo se vás zeptat či může být vaše poloha upresněna. Touhle cestou vám dovolujeme získat kupony, které jsou poblíž vás. Pokud používáte naši aplikaci, v závislosti na vašem telefonu nebo od sítě, vouchercloud může automaticky přijímat všechny informace.p>

Informace o vašem telefonu
Při použití aplikace vouchercloud poprvé, budeme dostávat jedinečný identifikátor vášho telefonu, pokud jí poskytly (UDID) výrobce vašeho telefonů nebo sítě. Můžeme také přijímat číslo vášho mobilního telefonu (MISDEN). Stažením vouchercloud aplikaci dáváte souhlas, že můžeme použít tyto informace, na to aby sme vám posílali SMS zprávy nebo push notifikace o našich nabídkách. Tyto informca nebudeme používat za účelem telemarketingu nebo předávat tyto informace třetím stranám.

Použití souborů cookie
Když navštívíte naše webové stránky, můžeme příležitostně shromažďovat informace týkající se vašeho počítače. Tyto informace nám umožňují zlepšovat naše služby a získávat statistické informace o použití našich webových stránek pro zadavatele reklamy. Rovněž můžeme informace, které od vás shromažďujeme, používat k zobrazování relevantní reklamy tehdy, když navštívíte jiné internetové stránky.
Takové informace neumožňují vaši osobní identifikaci. Jedná se o statistická data o návštěvnících a o způsobu, jakým používají naše internetové stránky. Tato statistická data neobsahují žádné osobní údaje.

Jakým spůsobem jsou tyhle informace použity

Komunikace s Vámi

Jedním z hlavních způsobů jak používáme vaše informace, abyste jste vědeli o našich nabídkách a slevových akcích je pravidelné zasílání emailové komunikace, push notification nebo SMS správ.

Emaily
Jakmile se stanete členem vouchercloud budeme vám zasílat e-mailové newslettere a dáme vám včas vědět o našich nabídkách. Můžeme vám také posílat další extra nabídky od našich partnerů, které si myslíme, že by vás mohli zajímat. Pokud od nás nechcete dostávat e-maily, můžete kliknout na odkaz 'unsubscribe', který bude nalezen na spodní časti stránky, Následně budete přesměrováni na "aktualizovat nastavení v účtu", kde se můžete odhlásit z různých typů e-mailu nebo klepnutím na tlačítko se odhlásit ze všech.

Push notifikace
Tohle budou obecné notifikace/oznámení o našich nejnovějších nabídkách a zprávy na základě vaší polohy, když budete v blízkosti místa konání naší akce nebo obchodu s nabídkou. Oba typy oznámení mohou být kontrolovány v části Nastavení.

SMS správy
Tohle budou obecné notifikace/oznámení o našich nejnovějších nabídkách. Tyhle správy mohou být kontrolovány a zrušeny po kliknutí na ´unsubcribe´.

Přímá komunikace s vouchercloud
Když nám zašlete email na vouchercloud, můžeme získat informace, které nám mohou posloužit.

Personalizace účtu a nabídek, které vám budou zaslány

Shromažďováním údajů o vaší činnosti na našich webových stránkách a aplikací budeme schopni lépe porozumět typu nabídek, které vás zajímají. Budeme proto prezentovat nejrelevantnější nabídky pro vás na našich webových stránkách, aplikaci a skrze emailovou komunikaci.

Aby sme vám poskytli lepší zážitek

Když navštívíte naše webové stránky, můžeme příležitostně shromažďovat informace týkající se vašeho počítače. Tyto informace nám umožňují zlepšovat naše služby a získávat statistické informace o použití našich webových stránek pro zadavatele reklamy. Rovněž můžeme informace, které od vás shromažďujeme, používat k zobrazování relevantní reklamy tehdy, když navštívíte jiné internetové stránky.

Aby sme vám poskytli náhled

Využívání technologií, včetně Segment.io a Google Analytics nám umožňuje shromažďovat statistické informace o tom, jak lidé používají naše stránky a aplikaci. Stejně jako pomocí této možnosti zlepšujeme to, co děláme my, tyhle data také dodáváme obchodním značkám, aby jsme jim umožnili spracování dat a následní zpětnou vazbu.
Tyhle informace nešíří žádné data nebo informace o vaší osobě. Tyhle informace jsou pouze štatistická a neidentifikují žádnou osobu za žádných okolností. p>

Jakým spůsobem jsou vaše informace ukládány

Veškeré osobní údaje jsou ukládány v zabezpečené formě v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů (Data Protection Act) z roku 1998.
S výjimkou případů, kdy tak budeme povinni učinit ze zákona, nebudou vaše údaje poskytovány žádným třetím stranám. V případě potřeby můžeme vaše osobní údaje poskytnout jednotlivým členům naší skupiny. Sem patří mimo jiné naše dceřiné společnosti, pobočky, naše mateřská společnost a/nebo další společnosti v rámci skupiny.

Zabezpečení informací
Přijali jsme určitá provozní, fyzická a technická opatření pro zabezpečení a zajištění informací, které shromažďujeme od našich uživatelů a ukládáme na našich serverech.

Jakým spůsobem můžeme získat přístup k těmto informacím

Zákon o ochraně osobních údajů (Data Protection Act) z roku 1998 vám dává právo přístupu k informacím, které o vás uchováváme. Vezměte prosím na vědomí, že za požadavek na zpřístupnění těchto údajů může být účtována částka 10 £, která pokrývá naše náklady spojené s poskytnutím požadovaných informací. Pokud si budete přát, abychom vám poskytli údaje, které o vás uchováváme, kontaktujte nás prosím prostřednictvím následujících kontaktních údajů.

Změny těchto Pravidel

vouchercloud si vyhrazuje právo tato Pravidla ochrany osobních údajů změnit. Pokud ke změně těchto Pravidel ochrany osobních údajů dojde, budete o těchto změnách informováni a budete požádáni, abyste s Pravidly znovu vyjádřili souhlas.

Jak nás kontaktovat

Pokud máte dotazy týkající se těchto Pravidel ochrany osobních údajů, můžete nás kontaktovat na adrese:

vouchercloud
1st Floor, Merchants House
Wapping Road
Bristol
BS1 4RW
United Kingdom

Číslo společnosti 06570126
E-mail: hello@vouchercloud.com
Telefon: +44 (0) 117 926 1100
Fax: +44 (0) 117 926 1101

Scroll to top